January 29, 2022 09:19
Македонија

На Попова Шапка ќе биде пуштен новиот систем за осветлување

Министерот за економија Крешник Бектеши заедно со министерот за животна средина и просторно планирање Насер Нуредини и директорот на ЕЛЕМ Турс, Адем Авзиу денеска ќе го посетат ски центарот Попова Шапка.

Во рамки на посетата, тие ќе извршат увид во реализираните активности за модернизација на ски-центарот, а ќе биде пуштен во употреба и новиот систем за осветлување со што ќе биде најавено отворањето на новата скијачка сезона

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

stream anime online Bleach (Dub)

Tokyo Revengers Episode 23

Your Lie in April

Fairy Tail

AnimeDao The Rising of the Shield Hero (Dub)