Македонија

На денешната трибина на ВМРО-ДПМНЕ требаше да се појави Мицкоски и да каже што зборувал на средбата со Петков

Наместо лажни конструкции и рециклирани обвининувањa, јавноста денеска очекуваше дека на трибината на ВМРО-ДПМНЕ ќе се појавеше Христијан Мицкоски и ќе одговори на прашањата за кои молчи со денови.
Дали Мицкоски на бугарскиот премиер Кирил Петков му ги постави прашањата кои ги нарачуваше од медиумите?
Што кријат Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ од средбата со Петков? За што се зборувале на таа средба?
Граѓаните видоа и претходно  на средба на Мицкоски со Бојко Борисов дека тој ги менува ставовите кога се среќава со официјални претставници.
Дали така било и на средбата со Петков, треба да каже самиот Мицкоски.

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

free anime DARLING in the FRANXX (Dub)

AniWatch The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 15

anime website AniWatch Dragon Ball Z (Dub)

AniWatch Pokémon Journeys: The Series Episode 89

AniWatch Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba