September 17, 2021 23:27
Македонија

На ГП Табановце се чека 40 минути

Поради зголемена фреквенција на возила на ГП Табановце времето на чекање за влез и излез од државата е околу 40 минути, информира АМСМ.

На останатите гранични премини, од македонска страна, нема подолги задржувања.

Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е умерен.

https://4anime.biz persona 4 the animation online

Orochi, the Eight-Headed Dragon (Dub) (https://animetv.cc/m/gopj) Episode Full

Boonie Bears: The Wild Life (Dub) Episode Full

AnimeKisa Watch anime online, English anime online HD

Credly: https://www.credly.com/users/kissanimemx/

Gab: https://gab.com/animefreakws