June 25, 2022 22:08
Магазин

Најубаво облечени дами на црвениот тепих на „Билборд“наградите

Најголемите имиња во музичката индустрија дојдоа во Лас Вегас во неделата попладне на доделувањето на музичките награди „Билборд“ (Billboard Music Awards) за да ги прослават уметниците кои доминираа на топ листите во текот на изминатата година.Меган Фокс го започна гламурозниот црвен тепих на настанот што се одржа во „МГМ гренд гарден арена“ облечена во црн фустан на британскиот дизајнер Дејвид Кома.

Големата победничка на вечерта, Доџа Кет, се појави во блескава тоалета на Скиапарели, додека Кајли Џенер ги изложи своите облини во тесен фустан со графика силуета како дезен, креација на Балмејн.

không đăng nhập được go88 go88 live go88 bản chuẩn

tool tài xỉu sunwin cho android sunwin renewable energy pvt ltd cách tải sunwin cho iphone