June 25, 2022 22:22
Свет

Најмалку четворица повредени во напад со нож во Норвешка

Најмалку четири лица се повредени во напад со нож во Нумедал во југоисточна Норвешка, соопшти денеска локалната полиција.

Една од жртвите е во критична состојба.

nạp tiền go88 bị từ chối go88 cổng quốc tế quà tri ân go88

https://sunwin.gg/