Хроника

Најден е мртов маж кај железничкиот мост во Скопје

Најден е мртов маж кај железничкиот мост во Скопје

Утринава под железничкиот мост во Скопје е пронајден мртов маж. Неговото тело е пронајдено на кејот на реката Вардар во близина на транспортниот центар. Телото било забележено некаде по 10 часот, од кога екипи на МВР се излезени на терен и вршат увид, јави Пресинг ТВ.

Неофицијално, според првичните податоци станува збор за странски државјанин. Се уште не се познати причините за смртта на човекот.

Најден е мртов маж под железничкиот мост во Скопје (ВИДЕО/ФОТО)

Нови вести

Камион се преврте на автопатот Демир Капија-Миравци, едно лице повредено

Igor

Исклучени од сообраќај 24 возачи без возачка дозвола

Valentina

Најнова вест: Врие од полиција на секој чекор низ Скопје, во тек е голема полициска акција против дивите тркачи и брзото возење

Filip