September 25, 2021 06:21
Скопје

Најавениот прекин на водоснабдување на „Партизанска” одложен за утре  

Најавениот прекин на водоснабдување на булевар „Партизански Одреди” број 79, поради промена на затворач ф-100мм се одложува за утре. Водоснабдувањето ќе биде прекинато од 09:00 часот се до завршување на активностите, информира ЈП „Водовод и канализација” – Скопје.

Без вода ќе бидат корисниците на дел од булеварот „Партизански Одреди”, од број 58 до број 83.

AnimeBee Watch anime online, English anime online HD

KissAnime Watch anime online, English anime online HD

Website https://animefreak.ws: Watch Hakuoki ~Demon of the Fleeting Blossom~ Warrior Spirit of the Blue Sky animefreak Episode Full my hero academia season 4 animefreak

Website https://aniwatch.pro: Watch Vampire Hunter D: Bloodlust (Dub) aniwatch Episode Full anime

Cutoutandkeep: https://www.cutoutandkeep.net/users/kissanimemx

: www.linkedin.com/in/kissanimemx