April 20, 2021 19:16
Магазин

Наум Петрески: Загубив 70.000 евра, живеам од платата на сопругата и пензијата на мајка ми

Фокл пејачо Наум Петрески за „Бекстејџ“ се пожали дека ова се тешки времиња за него и за неговото семејство. Вели дека поради пандемијата и неможноста да зараборува, тој е во загуба 70.000 евра, а живее од платата на неговата сопруга и пензијата на неговата мајка.

Се трудиме почесто да исполниме некои активности. Лов, риболов, дружење со другари. Иако е пандемија, се дружиме секако, вели тој за „Бекстејџ“:

 

ANIMEFLIX animeflix given movie: Attack on Titan Final Season (https://animeflix.nl/m/MOMm) Episode 16

AnimeDao animedao hunter x hunter: Watch Re:ZERO -Starting Life in Another World- Episode 2 (https://animedao.nl/m/wNM/ep-2)