August 15, 2022 18:10
Хроника

Натепани мајстори во Аеродром

На 24.06.2022 во 18.30 часот во Полициска станица Аеродром Ј.И.(24) од Скопје пријавил дека околу 12.00 часот на објект во изградба на подрачјето на Аеродром, додека извршувал градежни работи, тој и четворица негови колеги, по претходно недоразбирање, биле физички нападнати од Б.М.(35) од Скопје, Ж.М. и Д.К., кои во нападот употребиле тврди предмети. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

sunwin club sunwin tải sunwin apk

tải sunwin apk

game bài sunwin tải sunwin apk sunwin.apk mới nhất

sun win

sun win