February 24, 2019 04:40
Хроника

Наставничка удрила ученик со дрвен предмет по рацете

Жител на Селото Челопек пријавил во полиција дека неговото десет годишно дете додека било на час по математика, од страна на наставничката било удрено со дрвен предмет по рацете.

На детето му е укажана лекарска помош во амбулантата во с.Челопек. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Related posts

Четири момчиња уапсени кај браната Паљурци

24news

Кривична пријава за мажот кој ја уби сопругата во Мала Речица

24info

Вработената во Обвинителство на сопругот по вибер му ги праќала тајните документи

24news