Хроника

Нападнат вработен во „Паркинзи – Центар“ додека извршувал служебени дејства

Скопјанец нападнал вработени во „Паркинзи – Центар“ додека извршувале службени дејства.

„СВР Скопје поднесе кривична пријава против Б.И.(30) од Скопје, поради тоа што на паркинг на подрачјето на Центар, со тврд и со остар предмет физички ги нападнал вработените“, соопшти МВР.

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

free anime Hunter x Hunter (2011)

ANIMEFLIX SK8 the Infinity Episode 5

One-Punch Man Episode 9

anime online One Piece (Dub)

free anime Attack on Titan Season 2 (Dub)