February 17, 2019 11:19
Хроника

Нападната жена од куче скитник во Демир Хисар

На 09.02.2019 година во 14,10 часот во Полициската станица Демир Хисар од страна на лекар од Итна медицинска помош-Демир Хисар било пријавено дека кај нив лекарска помош побарало лицето А.М.(80) од с.Сопотница која била касната од куче-скитник во пределот на десната нога.

Related posts

Тринаесет лица се осомничени дека биле инволвирани во престрелка пред казино во Тетово

24news

„МОЛТОВ КОКТЕЛ“ ВРЗ ЏИПОТ НА ЉУПЧО ТОДОРОВСКИ -РАДНИКОТ?!

24news

Тројца пешаци повредени во Скопје и Битола

Daniela