Хроника

Нападната вработена во Инфективното одделение во Охрид

Едно лице најнапред вербално, а потоа и физички нападнало вработена во Инфективното одделение во Охрид. Случајот е пријавен денеска, во 9.19 часот, во СВР Охрид.

СВР Охрид презема мерки за расчистување на случајот.

watch anime dub. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

One Piece (Dub)

anime website Mieruko-chan

animedao JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable

english dubbed anime AnimeDao Dragon Ball Z (Dub)

AnimeDao DARLING in the FRANXX Episode 18

tải go88