June 26, 2022 03:48
Магазин

Наоми Џад починала од прострелна рана којашто самата си ја нанела, соопшти семејството

Кантри пејачката Наоми Џад починала од самонанесена рана од огнено оружје еден ден пред да биде примена во Куќата на славните на кантри музиката, соопшти нејзиното семејство во четвртокот .„Џад страдаше од ментална болест, болест која на жртвите им кажува ‘не сте сакани, не сте доволни, не сте достојни’,“ рече нејзината ќерка Ешли Џад во интервју емитувано на „Добро утро Америка“ на „Еј-би-си“.

„Нашата мајка не можеше да се издржи додека ја примат во Куќата на славните од нејзините врсници. Тоа беше нивото на катастрофа што се случуваше во неа“, рече Ешли, 54-годишна актерка.

„Мајка ми употребила огнено оружје“, рече таа за смртта на Наоми (76), која беше објавена на 30 април.

Ешли појасни дека ја открива причината за смртта во телевизиско интервју за да одржи контрола врз информациите пред да станат јавни, веројатно преку протекување на резултатите од обдукцијата.

quy luật đánh tài xỉu go88 hack tài xỉu go88 miễn phí https tải go88vn

sunwin game đổi thưởng trực tuyến sunwin âu sunwin khóa nick