July 29, 2021 08:02
Спорт

Нант можна следна дестинација на Балотели

Францускиот прволигаш Нант е заинтересиран за италијанскиот фудбалер Марио Балотели, пренесува „ Calciomercato”.

Според изворот, францускиот клуб веќе му дал понуда за договор на 30-годишниот „Супер марио”.

Балотели минатата сезона играше за Бреша, но управата на клубот го откажа договорот со играчот поради конфликт. Напаѓачот има постигнато пет гола на 19 натпревари во сезоната 2019/20.

AnimeHeaven animeheaven hunter x hunter: Watch Attack on Titan Season 3 (Dub) Episode 1

AniWatch watch anime online: Boruto: Naruto Next Generations Episode 197