January 24, 2021 22:03
Магазин

Наместо со Марадона, многумина се збогуваа со пејачката Мадона (ФОТО)

Диего Армандо Марадона почина на 60 години, откако доживеа срцев удар, но на социјалните мрежи се случи зауна, па многу корисници на Твитер разбрале дека починала популарната пејачка Мадона.

Поради оваа забуна на социјалната мрежа Твитер многумина се збогуваа со пејачката Мадона, наместо со Марадона.

 

Sword Art Online Alicization War of Underworld Episode 12 at website https://animeheaven.pro anime heaven au

Watch My Hero Academia Episode 5 (https://gogoanime.be/m/6vn/ep-5) at GoGoAnime re zero gogoanime