November 30, 2021 10:02
Македонија

Над 9% излезност до 11 часот

До 11 часот гласале над 10 отсто од гласачите.

Според апликацијата на ДИК, досега гласале над 10 проценти од гласачите, а ова се податоци за досегашните апдејти кои важат за обработени 66,97 проценти од избирачките места.

Dragon Ball (https://animeflv.uk/m/ODb7) Episode 153

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

Watch Cells at Work! CODE BLACK Episode 13

Mysterious Girlfriend X: Nazo no Natsu Matsuri (https://kissanime.mx/m/3e3A) Episode Full

The Dragon Dentist Episode 2