September 25, 2021 00:19
Хроника

Му го украле „БМВ-то“ позади ТЦ Лептокарија, полицијата го пронашла по два часа

На 14.09.2021 во 18,07 часот Н.К. во СВР Скопје пријавил дека од ул.Никола Русински позади ТЦ Лептокарија, му било одземено патничко возило „бмв” со штипски регистерски ознаки, кое тој го оставил отклучено и во погон. Веднаш се преземени соодветни мерки и активности од полициски службеници од ОКР Ѓорче Петров и ОКР Карпош и околу 20 часот возилото е пронајдено во с.Лака и ќе биде вратено на сопственикот. Се преземаат и дополнителни мерки и активности за целосно расчистување на случајот.

AnimeHeaven: Idol Angel Welcome Yoko anime episode 1 online free at https://animeheaven.pro animeheaven dragon ball super

4Anime: Key the Metal Idol anime episode 15 online free at https://4anime.biz 4animeone

https://kissanime.mx kissanime list

Robotics;Notes (https://gogoanime.be/m/pAk) Episode 22

Pinterest: https://www.pinterest.com/kissanimemx/

Artmight: https://artmight.com/user/profile/192056