Скопје

Муцунски со отворен ден за аеродромци

Градоначалникот Тимчо Муцунски денеска оствари средби со аеродромци во рамките на воспоставената пракса за отворен ден со граѓани.

Средбите се одржаа во просториите на Општина Аеродром по претходно закажан термин, а граѓаните преку разговор директно на градоначалникот Муцунски му ги пренесоа своите барања, предлози и конструктивни идеи за создавање подобри услови за живот, но и поубава и посредена општина.

Ваквите средби имаат за цел полесна идентификација и побрзо решавање на предизвиците во општината.

Сите заинтересирани граѓани можат да закажат средба на телефонскиот број +389 2 2400-970 или преку меилот [email protected]

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

AnimeDao Death Note

Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway Episode 4

Attack on Titan Season 3 Episode 11

TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-

free anime SHAMAN KING (2021)

tải go88