June 26, 2022 03:33
Магазин

Музички времеплов: Јелена Карлуша на аудиција во „Ѕвездите на Гранд“ – какви коментари доби?

Иако повеќе не е дел од жирото на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“, Јелена Карлеуша има премногу моменти од нејзиното долгогодишно жирирање кои се прераскажуваат и денес.

Една од тие ситуации е кога таа наеднаш застана на средина на сцената и имаше аудиција за да се приклучи во шоуто. Во таа прилика жирито, но и целата публика се смееја до солзи.

Како и секогаш и тогаш Јелена се потруди да покаже колку е талентирана, па така отпеа песна од Марија Шерифовиќ и ги покажа своите способности, а како изгледаше сето тоа, погледнете во продолжение:

go88 m1 go88 lite Link vào Go88 club APK cho Android, iOS

SUNWIN - Game bài đổi thưởng trực tuyến uy tín top 1 Sun Win sunwin electric bus mã giao dịch trong sunwin là gì