August 18, 2019 18:44
Магазин

Модните експерти сметаат дека Софија Вергара нема вкус за облекување

Софија Вергара е една од најплатените телевизиски актерки во светот, но понекогаш се чини дека е скарана со модата.

На претставувањето на 11-тата сезона од серијата „Модерно семејство”, Софија се појави во жолт фустан што ја истакнуваше нејзината фигура, но убавиот изглед го расипаа нејзините чевли на платформа, кои со години не се во мода.

Се чини дека атрактивната 46-годишна актерка не ја интересираат трендовите во модата, бидејќи таа е голем љубител на чевли со платформа.

https://www.instagram.com/p/Bt9_PppAavD/?utm_source=ig_embed

Се разбира, таа веднаш беше нападната од модните „експерти”, па затоа светските медиуми ја карактеризираа како дама која нема вкус за облекување.

Нови вести

Руските сателити наскоро ќе бидат невидливи од Земјата

Igor

Топењето на Гренланд го достигна нивото предвидено за 2070 година

Igor

Водата на Аљаска е толку топла што веќе ни рибите не можат да издржат

Igor