June 20, 2021 19:06
Македонија

МНР сугерира на македонските државјани да избегнуваат патувања или транзит низ Израел

 Министерството за Надворешни Работи на Република Северна Македонија, имајќи ја во предвид ескалацијата на безбедносната состојба во Израел, сугерира на македонските државјани да избегнуваат патувања во или транзит низ земјата. За македонските државјани затекнати во Израел, за сите дополнителни информации или помош да се обратат до Амбасадата на Република Северна Македонија во Тел Авив на мобилен +972549096965 или некој од SOS броевите објавени на веб страната на Министерството.

GoGoAnime haikyuu gogoanime: My Hero Academia 2 (https://gogoanime.be/m/4DjN) Episode 25

AniWatch watch anime free: One Piece (Dub) Episode 693