September 25, 2021 06:10
Хроника

Млад скопјанец со „хонда“ загина кај Ржаничино

На 27.07.2021 околу 04.50 часот во СВР Скопје било пријавено дека на локалниот пат сeло Ржаничино- село Таор, автомобил „хонда”, управуван од И.Б.(32) од Скопје, излетал од патот.

Возачот починал на местото на незгодата, а смрт констатирал лекар од Итна медицинска помош.

Увид на местото извршила екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било дадено на обдукција.

Watch Storm Rider: Clash of the Evils Episode Full

Website https://4anime.biz: Watch Pacific Rim: The Black (Dub) 4anime Episode 7 free anime

Website https://animepahe.cc: Watch Devilman: The Birth (Dub) animepahe Episode Full anime stream

WCOStream: Kimagure Orange☆Road OVA anime episode 8 online free at https://wcostream.cc anime stream

Gfycat: https://gfycat.com/@animefreakws

Gogoanimebe weebly: https://gogoanimebe.weebly.com/