January 27, 2021 12:56
Хроника

Млад гостиварец пронајден мртов во својот дом

На 12.01.2011 во 14.30 часот во Полициската станица Гостивар било пријавено дека во сопствениот дом бил пронајден починат Д.М.(32).

Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено за обдукција.

Watch The Irregular at Magic High School: Visitor Arc (Dub) Episode 5 at Crunchyroll crunchyroll 14 days

Hashirama Senju vs Madara Uchiha (https://animefreak.ws/m/7rYZ) Episode Full at website https://animefreak.ws anime freak site