June 27, 2022 04:33
Uncategorized

Млада скопјанка нападната од својот братучед

Дваесет и двегодишна скопјанка пријавила дека била физички нападната од страна на нејзиниот братучед.

Причината за нападот, како што велат од МВР, се  нарушени семејни односи.

„На 22.05.2022 во 23.00 часот во СВР Скопје, 22-годишна девојка од Скопје пријавила дека на улица „Рифат Бурџевиќ“ била физички нападната од својот братучед А.Г. од Скопје поради нарушени семејни односи. Се преземаат мерки за расчистување на случајот“, велат од МВР.

https://go88.gg/

sunwin nohu sunwin 40x50cm 12v usb desktop laser engraving machine sunwin không rút được tiền