January 24, 2022 21:37
Магазин

Мишо Ковач хоспитализиран поради респираторни проблеми

Хрватскиот пеач Мишо Ковач (80) е хоспитализиран поради респираторни проблеми кои не биле предизвикани од коронавирусот.

Мишо е во стабилна состојба и се чувствувал добро, а за неколку дена ќе биде пуштен на домашно лекување.

Мишо имаше респираторни проблеми кои не беа предизвикани од корона вирусот. Ова не е првпат поради ова да заврши во болница.

Пејачот пред две години бил лекуван во загрепската Специјална болница за белодробни заболувања, каде закрепнувал од тешката белодробна инфекција.

Да потсетиме, пред само неколку дена Ковач го објави видеото за песната „Чувајте ми ја песната“, од албумот „Биди човек со добра волја“ од 1999 година.

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

sites to watch anime Josee, the Tiger and the Fish

anime online AniWatch Redo of Healer

anime to watch The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]

AniWatch That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub) Episode 22

AniWatch Redo of Healer