Македонија

Мицкоски се плаши и избега од брзи предвремени избори во декември, граѓаните ќе го казнат со нов изборен пораз

ВМРО-ДПМНЕ се единствените кои посветено работеа против интеграција во НАТО и ЕУ, против реформите и напредокот на државата. Христијан Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ се единствените што се радува и аплаудираа на историската грешка на ЕУ, затоа што сакаат државата да ја вратат назад во изолација и неизвесност.
Без визија, без конкретна програма и цел, ВМРО-ДПМНЕ го очекува вистински дебакл на предвремените парламентарни избори. Затоа ВМРО-ДПМНЕ и Мицкоски се исплашија и побегнаа од брзи предвремени избори во декември. Коалицијата на Христијан Мицкоски го менува само името, а во суштина ништо не се менува. Тоа е Коалиција за обнова на режимот, на криминалот и изолацијата. СДСМ и Коалицијата што ја предводи се фаворите на предвремените избори, на 12-ти април граѓаните ќе гласаат за напредок, за развој, за интеграција, на 12 април граѓаните ќе потврдат дека државата е на прав пат!

gogo anime tv. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

SK8 the Infinity (Dub)

My Hero Academia Season 3 (Dub)

GoGoAnime The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 15

GoGoAnime Dragon Ball Super (Dub) Episode 131

goanime pe Kiss x Sis (TV)

tải go88