February 26, 2021 19:01
Македонија

Мицкоски му честита на Бајден: Одговорен предизвик, но и исклучителна можност за заштита на демократијата

Честитки за 46-от претседател на САД, Џо Бајден на својот фејсбук профил упати лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски.

– Одговорен предизвик, но и исклучителна можност за зачувување на мирот, заштита на демократијата и обезбедувањето на иднина. Граѓаните очекуваат мостови на соработка, стабилност и перспектива, напиша Мицкоски на Фејсбук.

Haikyuu!!: To the Top 2nd Season (https://kissanimeonline.com/m/7BEG) Episode 12 at website https://kissanimeonline.com kissanime real website

Watch The Rising of the Shield Hero Episode 11 at website https://animeheaven.pro. See more animeheaven bna