Македонија

Мицкоски е против успесите на државата, тој знае само да блокира процеси кои се во интерес на државата

Христијан Мицкоски останува против сите успеси на државата, останува заглавен во режимската матрица која сака државата да ја врати во изолација, скарана со соседите и демократскиот свет.
Мицкоски ниту еднаш не покажа државнички капацитет, тој и ВМРО-ДПМНЕ не го почитуваат Уставот, насекаде лобираат да не започнеме проговори за членство во ЕУ.
Од Мицкоски никој веќе не очекува ништо конструктивно, ништо државничко, тој знае само да блокира, да кочи процеси кои се во интерес на граѓаните и државата.

anime websites. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

watch subbed anime Attack on Titan Season 2 (Dub)

watch subbed anime AnimeHeaven Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

How NOT to Summon a Demon Lord Ω Episode 3

AnimeHeaven Dragon Ball (Dub) Episode 148

anime to watch That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2