Македонија

Мицкоски: Димитров кога требаше да биде гласен – молчеше, сега кога треба да молчи е многу гласен

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во Тема на денот ги коментираше ставовите на поранешниот вицепремиер за евроинтеграции Никола Димитров.

– Би рекол дека Димитров се согласува со моите позиции, бидејќи би било можеби малку непретенциозно ако кажам дека многу пред него го зборував тоа. За жал, кога тој требаше да биде гласен, молчеше. Сега кога треба да молчи е многу гласен бидејќи најверојатно има некои други причини за тоа, кажа Мицкоски.

watch animes. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

watch anime free DARLING in the FRANXX (Dub)

GoGoAnime Naruto (Dub) Episode 211

GoGoAnime Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita.

watch subbed anime GoGoAnime Redo of Healer

My Hero Academia Season 3 (Dub) Episode 20