Македонија

Мицкоски да прекине да опструира, избори нема да има

Соопштение за јавност – реакција на изнесени ставови на Христијан Мицкоски

И за време на празници Христијан Мицкоски повторно ја покажува својата деструктивност.
Мицкоски го интересираат само избори и како да се докопа до власт иако и граѓаните и целата јавност е против.
Избори нема да има, парламентарното мнозинство е зголемено избрана е нова влада, Мицкоски да престане да опструира и да ја малтретира јавноста со неговите лични желби.

stream anime online. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

english dubbed anime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub)

AniWatch How NOT to Summon a Demon Lord Ω Episode 9

AniWatch JUJUTSU KAISEN (Dub)

free anime online Tokyo Revengers (Dub)

DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO