October 22, 2021 08:06
Македонија

Мицкоски да не бара алиби, на фер и демократски избори ќе добие нова казна од граѓаните

Соопштение за јавност – реакција на изнесени ставови на Христијан Мицкоски од ВМРО-ДПМНЕ

Христијан Мицкоски да не бара алиби уште сега за поразот на локалните избори, тие ќе бидат фер и демократски и на нив Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ ќе добијат уште една казна од граѓаните.

Разбираме дека е уплашен, дека го чека казната од граѓаните, но по дебаклот што му се случи на ТВ дуелот, на Мицкоски не му се доволни ниту 10 интервјуа за да се опорави.

Rakushou! Hyper Doll (Dub) (https://animeflv.uk/m/GwBm) Episode 2

WCOStream: Memories Off anime episode 3 online free at https://wcostream.cc wcostream

Website https://aniwatch.pro: Watch Doggy Poo aniwatch Episode Full anime sites

Twin Spica Episode 20

Animeflixnl xtgem: http://animeflixnl.xtgem.com/index

Kdpcommunity: https://www.kdpcommunity.com/s/profile/0052T00000BvJME?language=en_US