Македонија

Мицкоски вчера се силеше а денес молк, зошто не ги постави прашањата за кои ги тераше новинарите да го прашаат Петков?

Исплива на површина уште едно лицемерие на Христијан Мицкоски.
Откако вчера се силеше, јавно повикуваше новинари да му постават прашања на Петков, вечерва од Мицкоски молк.
Зошто Мицкоски не ги поставил прашањата кои вчера ги нарачуваше од новинарите?
Неодговорно е едно да се зборува пред камери а друго на средби.
Ова не му е прв пат на Мицкоски, истото се случи и на средбата со поранешниот премиер на соседна Бугарија, Бојко Борисов.
Мицкоски уште еднаш покажа дека е политичар без став за важните државни и национални теми.

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

BANANA FISH

Attack on Titan Episode 20

free anime online GoGoAnime The Daily Life of the Immortal King 2nd Season

gogoanime in Horimiya