February 16, 2019 17:07
Забава

Мислеше дека е сам со кучето дома – Потоа сопругата го снимила во акција!

Мислеше дека е сам со кучето дома – Потоа сопругата го снимила во акција!

Лудувањето е вистинска работа. Уште кога прави во друштво – нема поубаво! Овој дечко мислел дека е сам дома со кучето. не знааел дека неговата сопруга се вратила и уклучила камера што прават овие двајца на креветот.

Добро е што незнаеле дека некој ги снима. Нивната спонтаност во лудувањето ги победува сите лоши мисли.
Погледнете го овој откачен дует:

Related posts

ВАКВО БЕГСТВО НЕМАТЕ ВИДЕНО: НАПРАВИЛ ДИМНА ЗАВЕСА, ПА ФРЛАЛ КЛИНЦИ НА ПОЛИЦИЈАТА (ВИДЕО)

admin

Пијан Русин паднал од 9 кат, викнал полиција и продолжил да пие

24news

Вечерва е посебна ноќ – знаете ли што носи Супермесечината

24news