January 20, 2022 23:43
Македонија

Миле Јанакиески е во самоизолација поради контакт со заболен од коронавирус

Екс министерот за транспорт и врски Миле Јанакиески е во самоизолација поради контакт со заболен од коронавирус.

Оваа вест денеска беше посочена од судијата Осман Шабани на рочиште за случајот „Топлик“.

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak Naruto: Shippuden

AnimeFreak Hunter x Hunter (2011) (Dub) Episode 143

My Hero Academia (Dub) Episode 6

watch animes Fairy Tail (Dub)

AnimeFreak Gintama Episode 197