Магазин

Миленикот на тинејџерките во рамки на турнејата ќе настапи во Унгарија и Австрија

Музичарот Хари Стајлс планира голема турнеја наречена Love on Tour 2022. Европскиот дел од турнејата започнува на 28 јануари.

Меѓу многуте европски градови во кои ќе настапува, како Париз, Лондон и Берлин, Стајлс ќе настапи на 13 јули во Будимпешта и три дена подоцна во Виена.

Love on Tour 2022 е втората голема турнеја на познатиот пејач. Турнејата започна во септември минатата година во САД и досега се покажа како многу успешна.

Турнејата требаше да почне во април 2020 година, но поради пандемијата на коронавирус беше одложена за февруари 2021 година. Но и тогаш беше одложена, па дури сега фановите на Хари ќе имаат можност да присуствуваат на неговите концерти.

animefreaks official website. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

anime freaks tv AnimeFreak My Hero Academia Season 5

Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone

watch anime AnimeFreak The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

animefreaks website My Hero Academia Season 2

animefreaktv Attack on Titan Season 3