September 25, 2021 01:25
Македонија

Милевски ќе се кандидира за градоначалник на Битола?

Претседателот на Либерално-демократската партија и министер за локална самоуправа, Горан Милевски во своето денешно гостување во емисијата „10 Минути“ на ТВ 21 зборуваше за неговите амбиции да се кандидира за градоначалник на Битола на претстојните локални избори.

– До крајот на август ќе донесеме одлука и јас и партијата. Тие сакаат, меѓутоа треба јас да одлучам дали е тоа паметен потег или не е. Ако го гледаме интересот на граѓаните – да, бидејќи ќе имаат избор, а и другите големи партии малку ќе се препотат и ќе одат со малку посериозни кандидати за градоначалници, посочи Милевски.

Final Fantasy VII: Dirge of Cerberus (https://animeflv.uk/m/6OLD) Episode Full

Website https://animekisa.in: Watch Dr. Slump and Arale-chan: Hello! Wonder Island animekisa Episode Full animekisatv

AnimeTV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Animepahe: Yusibu: I couldnt become a hero, so I reluctantly decided to get a job. anime episode 12 online free at https://animepahe.cc anime to watch

Qiita: https://qiita.com/gogoanimelol

Www2 sgc: https://www2.sgc.gov.co/Noticias/Lists/Comentarios/DispForm.aspx?ID=6530