Спорт

Мизерен потег на црногорски ракометар, ги плукна македонските навивачи

Малку фалеше македонската Фаланга да влезе во физичка пресметка со црногорските репрезентативци по завршување на мечот и тоа само поради сељачкиот потег на црногорскиот репрезентативец Ласица, кој плукна кон македонските навивачи доволно за да ги расбесни.

Екс-вардарецот Шеваљевиќ и голманот Симиќ, чиј татко беше тренер на голманите во Вардар ја смирија ситуацијата заедно со обебзедувањето, само поради глупиот и идиотски потег на нивниот сонародник кој ги збесна македонските навивачи.

За среќа ситуацијата брзо се смири.

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

GoGoAnime JUJUTSU KAISEN (Dub) Episode 17

DARLING in the FRANXX Episode 17

GoGoAnime DARLING in the FRANXX Episode 21

GoGoAnime To Your Eternity