Uncategorized

Мигранти од Сирија и Сомалија биле пронајдени во возило на патот Неготино-Велес

Синоќа во 22.00 часот полициски службеници од ОВР Неготино на регионалниот пат Неготино-Велес, во близина на с.Ногаевци, во патничко возило „бмв“, со скопски регистарски ознаки, пронашле осум лица мигранти, од кои пет од Сирија и три од Сомалија. Со лицата бил извршен службен разговор, по што биле сместени во Прифатно-транзитниот центар „Винојуг“ Гевгелија. Се работи на расчистување на случајот.

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

free anime online The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

GoGoAnime Attack on Titan Final Season

gogoanime in Ranking of Kings

My Hero Academia Season 3 (Dub)

tải go88