September 18, 2021 15:36
Свет

Мет Дејмон е многу среќен за Бен и Џенифер

Мет Дејмон ја искоментира обновената романса на својот долгогодишен пријател Бен Афлек со пејачката Џенифер Лопез и нагласи дека неговиот пријател ја заслужува сета среќа.

50-годишниот актер за „Екстра“ рече: Многу ми е мило за него. Тој е најдобар, ја заслужува сета среќа на светот. Драго ми е и за двајцата”.

Двојката – која требаше да се венча во 2003 година, но ја одложи својата венчавка поради „претерано медиумско внимание“ пред да ја откаже свршувачката следната година – последниве месеци повторно се зближи по разделбата на Џенифер со Алекс Родригез.

Џенифер и Бен моментално се на романтично бегство во Сен Тропе, каде во саботата вечерта со група пријатели го прославија нејзиниот 52. роденден во ноќен клуб на француската ривиера.

AniWatch Watch english anime Online in HD for FREE

AnimeTV: A Dark Rabbit has Seven Lives anime episode 12 online free at https://animetv.cc anime tv freak

AnimeKisa Watch anime online, English anime online HD

AnimeBee | Watch Anime Online | English Sub & Dub Anime Free

Qiita: https://qiita.com/animefreakws

Gitlab: https://gitlab.com/animefreakws