January 26, 2021 05:35
Магазин

Метју Пери се сврши

Ѕвездата од хумористичната серија „Пријатели”, Метју Пери, по многуте заплети, расплети, раскинување, се сврши со својата долгогодишна девојка Моли Хурвиц, која инаку, е 22 години помлада од него.

– Одлучив да се свршам. Среќа што притоа се гледав со најпрекрасната жена на  планетава!, изјави тој за „Пипл”.

И таа, инаку, ги потврди среќните вести на својот Инстаграм. Таа е ТВ-продуцентка, скаут за млади таленти и менаџерка.

Следен филм каде што Пери (51) ќе глуми, е комедијата „Не гледај нагоре” (Don’t Look Up), закажана за следната, 2021 година.

Watch I want to eat your pancreas Episode Full (https://gogoanime.be/m/Zlmv/ep-1) at website https://gogoanime.be gogoanime 19

Yosuga no Sora Episode 12 at ANIMEFLIX the god of highschool animeflix