September 18, 2021 16:15
Хроника

Мерцедес во движење се запали кај Ѓавато

На 26.07.2021 во СВР Битола било пријавено дека на патот А-3, кај место викано „Ѓавато“, настанал пожар на патничко моторно возило во движење „мерцедес” со ресенски ознаки, управувано од лице од Ресен.

Пожарот бил изгаснат од екипа на Територијалната противпожарна единица Битола, а  увид извршила увидната екипа на СВР Битола, соопшти полицијата.

Watch Girls & Panzer Movie: 3-pun Chotto de Wakaru!! Girls & Panzer (Dub) Episode Full

Palm Town (https://wcostream.cc/m/ZYbn) Episode 8

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

Website https://animekisa.in: Watch Heartcatch Precure! Movie: Hana no Miyako de Fashion Show... Desu ka!? animekisa Episode Full anime online

Pinterest: https://www.pinterest.com/kissanimemx/

Seedandspark: https://seedandspark.com/user/gogoanimebe