December 12, 2019 19:25
Магазин

Меланија Трамп покажа како ја накитила Белата куќа за Божиќ (фото+видео)

Првата дама на САД Меланија Трамп покажа како ја накитила Белата куќа за Божиќ.

– Духот на Америка сјае во Белата куќа. Возбудена сум што ја споделувам оваа прекрасна изложба на патриотизам со сите вас, напиша Меланија Трамп на Твитер изразувајќи возбуда од претстојната Божиќни празници.

Нови вести

Анонимен купувач ѝ ја врати култната кожена јакна на Оливија Њутн-Џон

Valentina

(Видео) Жежок танц на шипка во изведба на Џеј Ло

Valentina

Грозоморна пресметка: Боинг 737 може да падне 15 пати и да загинат околу 3.500 лица

Valentina