October 26, 2021 13:08
Магазин

Меган Маркл и принцот Хари пристигнаа во Њујорк облечени во црно

Меган Маркл и принцот Хари вчера пристигнаа во Њујорк каде што, меѓу другото, го посетија и Светскиот трговски центар.

Во поглед на стилот, Меган беше облечена во црни панталони, црна маица и црно палто. Хари носеше црно одело. Со тоа, тие сакаа да им оддадат почит на жртвите од терористичкиот напад од пред 20 години, на 11 септември 2001 година.

Тие, меѓу другото, се сретнаа и со градоначалникот на Њујорк, Бил де Блазио.

Двојката цело време беше придружувана од силно обезбедување.

GoGoAnime: Nyoron! Churuya-san anime episode 13 online free at https://gogoanime.be my hero academia heroes rising gogoanime

Yowamushi Pedal: Glory Line (https://kissanime.mx/m/dB3y) Episode 25

Watch anime online for free at Animepahe anime sites

AnimeTV: Stitch!: Itazura Alien no Daibouken (Dub) anime episode 30 online free at https://animetv.cc animes online

Guides: https://guides.co/p/kissanimemx

Scholar google: https://scholar.google.com/citations?hl=vi&authuser=5&user=WCYq8iwAAAAJ