August 2, 2021 20:28
Хроника

МВР за случајот на насилство во Куманово: Извршен е разговор со напаѓачот кој физички ја нападна девојката

Во врска со случајот на насилство во Куманово кој денеска се споделува на социјалните мрежи, СВР Куманово презема соодветни  мерки и активности за расчистување на случајот. За настанот е известен јавен обвинител, а извршен е службен разговор со напаѓачот кој физички ја нападнал девојката.
Во врска со случајот ќе биде извршен разговор и со други лица и по документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Website https://animetv.cc: Watch Super Danganronpa 2.5: Komaeda Nagito to Sekai no Hakaimono animetv Episode Full free animetv

AnimeFreak: Kyousou Giga (2012) anime episode 5 online free at https://animefreak.ws dubbed anime

Website https://kissanime.mx: Watch Glass no Kamen kissanime Episode 23 kissanime weathering with you

Sgm controlminero: http://sgm.controlminero.gob.ec/web/dichvuseo/home/-/blogs/animeflix?_33

Qooh: http://qooh.me/gogoanimelol

Fliphtml5: https://fliphtml5.com/homepage/gmwhz