February 27, 2021 22:49
Магазин

Мајкл Б. Џордан и Лори Харви на раскошно бегство во Сент Бартс

Мајкл Б. Џордан и неговата нова девојка Лори Харви беа уловени од папараците за време на нивното романтично бегство во Сен-Бартелеми минатиот петок.

Со чаша мартини во раката, 33-годишниот актер и моментално најсекси маж на планетава, ја прегрнува атрактивната манекенка на лебдечка платформа среде океан.

Тие заедно го прославија нејзиниот 24-ти роденден.

Мајкл Б. Џордан во ноември беше прогласен за најсекси маж на светот за 2020 година, според магазинот „Пипл“.

Watch Kuroko's Basketball 2 Episode 19 at website https://kissanimeonline.com. See more kissanime jojo

Watch Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town? Episode 3 (https://animeplanet.cc/m/pyy8/ep-3) at website https://animeplanet.cc. See more jojo part 4 anime planet