August 15, 2022 18:39
Балкан

Матеј Периш се удавил бидејќи бил под дејство на кокаин, амфетамин и алкохол

Јавното обвинителство во Белград потврди дека Матеј Периш дефинитивно се удавил во ноќта меѓу 30 и 31 декември 2021 година, при што деталната анализа открила и други детали.

Токсиколошките анализи покажаа присуство на амфетамин во крвта и органите со присуство на етил алкохол, а во косата е идентификуван кокаин.

Анализата ја потврдиле три лица, односно доктори специјалисти по судска медицина.

sunwin

game bài sunwin

sunwin web sunwin tài xỉu game bài sunwin

tải sunwin sunwin.apk mới nhất sunwin apk

sun win