March 3, 2021 21:42
Хроника

Манијакот од Влае пак ,,фатен” на камера

Скопјанката Елеонора Стојановиќ објави ново видео од манијакот во Влае на фејсбук.

Откако ја отворив групата, ми пишаа повеќе жени кои имале слично лошо искуство со манијаци. Сега ми се јави и девојка која го препозна манијакот и кажа дека пред некој месец ја прател до зградата во која живее и додека чекала лифт, се соблекол. Успеала да ја најде снимката од видео камерите во зградата, меѓутоа за жал не се гледа лицето на манијакот.

Ја постирам видео снимката што ми ја испрати. Времето на камерата е исто така саат време пред реалното време на настанот.

https://www.facebook.com/100022652327822/videos/882919955806407/

Watch Attack on Titan Final Season (Dub) Episode 2 (https://animeflix.nl/m/m5VP/ep-2) at website https://animeflix.nl animeflix dragon ball z

Watch Boruto: Naruto Next Generations Episode 120 (https://animefreak.ws/m/oj97/ep-120) at website https://animefreak.ws. See more anime freaks