June 29, 2022 00:00
Спорт

Мане е во фокусот на ПСЖ

Челниците на новиот шампион на Франција, тимот на ПСЖ, со големо внимание ја следат ситуацијата околу сенегалскиот интернационалец од редовите на англискиот премиерлигаш Ливерпул, Садио Мане. Крилниот напаѓач има договор со „црвените“ до 30. јуни 2023 година и се погласни и погласни се шпекулациите дека ќе биде продаден за време на летниот преоден рок.

Tải Tài Xỉu Go88 Win APK IOS mới nhất

máy chủ sunwin