Хроника

Малолетничка тешко повредена, во неа удрил автомобил и избегал

На 02.12.2021 во 17.10 часот во Полициската станица Кочани било пријавено дека на ул.„Страшо Ербапче“ непознато патничко возило удрило во малолетен пешак од Кочани и го напушило местото на несреќата.

Малолетничката се здобила со тешки телесни повреди, констатирани во Јавната здравствена установа Кочани. Извршен бил увид од екипа од Полициската станица Кочани и се работи на расчистување на случајот.

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

anime streaming AnimeHeaven Naruto: Shippuden (Dub)

anime heaven au Attack on Titan Season 3

animeheaven My Hero Academia Season 5

free anime AnimeHeaven My Hero Academia

Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone

tải go88